Büşra Qadir on Instagram
| Username | @busraqadir |
|---|---|
| Audience | 55448 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator interior design home decor architecture lifestyle sustainable fashion ramadan photography organic cotton vintage villa renovation modern design |
| Languages | german, english, turkish |
| Bio | Reveal bioInterior Design & Home Decor Renovated artist villa from 1887 in Germany Owner @nindyaa & @altekuenstlerpresse |
Instagram Insights
| Followers | 55.4K |
|---|---|
| Following | 2.7K |
| Highlights | 28 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 3241.2 |
| Avg comments | 118.4 |
| Avg interactions | 3359.6 |
| Avg video views | 48836.5 |
| Engagement rate | 6.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 7:00:11 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:21:46 AM |