bulbaum Concept-Store on Instagram
| Username | @bulbaum_store |
|---|---|
| Audience | 2837 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Bitburg |
| Categories | Entrepreneur home decor lifestyle shopping gifts deals kitchen books bar cocktails food |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDein Zuhause - vollkommen Du · Ganzheitliche Raumkonzepte · Wohnaccessoires · Raumgestaltung @bulbaum_schreinerei |
Instagram Insights
| Followers | 2.8K |
|---|---|
| Following | 2.1K |
| Highlights | 11 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 20.5 |
| Avg comments | 0.2 |
| Avg interactions | 20.7 |
| Avg video views | 370.5 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 9:58:35 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:54:51 AM |