b'sonders in Hausham on Instagram
| Username | @bsonders_wohnenleben |
|---|---|
| Audience | 649 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Hausham |
| Categories | gifts home decor food clothing local shopping handmade fair trade summer tea garden |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioB'sonders Wohnen & Leben Tauche ein in eine faire ️ feines, Wohnen, Herren, Geschenke,Kinder DI-FR: 9-12.00/14.30-18 UHR SA 9-12 Uhr Montag Ruhetag |
Instagram Insights
| Followers | 649 |
|---|---|
| Following | 348 |
| Highlights | 13 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 32.7 |
| Avg comments | 3.6 |
| Avg interactions | 36.3 |
| Avg video views | 133.0 |
| Engagement rate | 5.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 5:56:12 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 6:51:51 PM |