Kirstin Schnell on Instagram
| Username | @briefkastenkunst |
|---|---|
| Audience | 6724 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Artist mailboxes handmade vintage nature custom orders art home decor romantic retro landlife italy |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioAußergewöhnliche Briefkästen & Türschilder ️ hier gibt's nix mit 0815 Selbstdesignt & handgemalt ️ Bestelle Deinen Liebling️ |
Instagram Insights
| Followers | 6.7K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 105.3 |
| Avg comments | 16.6 |
| Avg interactions | 121.9 |
| Avg video views | 347.0 |
| Engagement rate | 1.8% |
| Business contact | TEXT |
| Latest media captured | 4/12/2026, 3:39:57 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:01:06 AM |