bridgetttt_a on Instagram
| Username | @bridgetttt_a |
|---|---|
| Audience | 1501 |
| Posts | 2.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.3K |
| Country | Germany |
| City | Sylt |
| Categories | countrylife gardening cooking lifestyle home decor seasons nature family holidays travel |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioFamilyemployed Interior️GardenerCookingLifestyleCountrylifeCountryside |
Instagram Insights
| Followers | 1.5K |
|---|---|
| Following | 208 |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 2.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 26.8 |
| Avg comments | 2.2 |
| Avg interactions | 28.9 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.9% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/5/2026, 8:03:20 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 1:46:48 PM |