BoxspringXXL on Instagram
| Username | @boxspringxxl |
|---|---|
| Audience | 2204 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Aachen |
| Categories | Mattress Store beds mattresses sleep interior design home decor customer service sleep quality bed frames furniture retail |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDein Experte für perfekten Schlaf Das hast du dir verdient️ Boxspring-Betten Matratzen|Lattenrahmen Spezial-Matratzen-Zuschnitte Komm vorbei |
Instagram Insights
| Followers | 2.2K |
|---|---|
| Following | 1.6K |
| Highlights | 2 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 21.4 |
| Avg comments | 0.5 |
| Avg interactions | 21.9 |
| Avg video views | 233.8 |
| Engagement rate | 1.0% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:15:00 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:13:33 PM |