André Krüger on Instagram
| Username | @bosch |
|---|---|
| Audience | 70558 |
| Posts | 5.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 5.6K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Digital creator photography berlin coffee dogs cars architecture food travel beer cities |
| Languages | english |
| Bio | Reveal bio: Freelance Strategy Director : Berlin & Hamburg ️: @thirdwavewichteln | Sprudgie 2015 : @boschbeer : #thisboyiswilly |
Instagram Insights
| Followers | 70.6K |
|---|---|
| Following | 996 |
| Highlights | 22 |
| IG Media | 5.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 157.2 |
| Avg comments | 4.7 |
| Avg interactions | 161.8 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 6:32:25 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:12:29 AM |