Kristina Betz I DIY on Instagram
| Username | @bonnyundkleid |
|---|---|
| Audience | 158052 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator diy ikea hacks home decor kids room upcycling home organization crafting family life budget-friendly home improvement |
| Languages | german |
| Emails | bonnyundkleid@creator-connect.de |
| Bio | Reveal bioKristina I 34 Mama macht‘s selbst DIYs & Hacks für dein Familienzuhause Shop: @bonnyundkleid_diykits bonnyundkleid@creator-connect.de |
Instagram Insights
| Followers | 158.1K |
|---|---|
| Following | 1.4K |
| Highlights | 28 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 7683.8 |
| Avg comments | 70.9 |
| Avg interactions | 7754.8 |
| Avg video views | 223345.5 |
| Engagement rate | 4.9% |
| Business contact | TEXT |
| Latest media captured | 4/14/2026, 3:46:53 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:38:18 AM |