BOLTZE on Instagram
| Username | @boltze_homecollections |
|---|---|
| Audience | 37293 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| Categories | Home decor interior inspiration spring decor easter decor dinner breakfast coffee wine dessert friday |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioUnsere Wohndekoration macht euer Zuhause noch schöner B2B-Shop my.BOLTZE https://www.boltze.com/datenschutz ️https://www.boltze.com/impressum |
Instagram Insights
| Followers | 37.3K |
|---|---|
| Following | 548 |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 70.0 |
| Avg comments | 1.4 |
| Avg interactions | 71.4 |
| Avg video views | 1453.7 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 1/29/2026, 3:44:06 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:26:13 AM |