BoConcept | Danish Design on Instagram
| Username | @boconcept_deutschland |
|---|---|
| Audience | 51688 |
| Posts | 2.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.7K |
| Country | Germany |
| Categories | furniture design home decor interior design lifestyle danish design home accessories elegance comfort newsletter |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDänische Designmöbel & Wohnaccessoires. Impressum: @boconcept_impressum Kollektion entdecken: |
Instagram Insights
| Followers | 51.7K |
|---|---|
| Following | 608 |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 2.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 19.8 |
| Avg comments | 0.1 |
| Avg interactions | 19.9 |
| Avg video views | 407.0 |
| Engagement rate | 0.0% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 8:54:59 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:14:33 AM |