Kevin Schertl on Instagram
| Username | @blvckxkev |
|---|---|
| Audience | 191441 |
| Posts | 4.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 4.2K |
| Country | Germany |
| City | Cologne |
| Categories | Digital creator interior design home decor fashion lifestyle ikea photography coffee amazon technology cologne |
| Languages | german, english |
| Emails | contact@blvckxkev.com |
| Bio | Reveal bioInterior | Fashion | Lifestyle | CGN Loft Studio: @studio43_koeln contact@blvckxkev.com |
Instagram Insights
| Followers | 191.4K |
|---|---|
| Following | 4.1K |
| Highlights | 1 |
| IG Media | 4.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 11271.8 |
| Avg comments | 42.8 |
| Avg interactions | 11314.6 |
| Avg video views | 257974.5 |
| Engagement rate | 5.9% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:49:05 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:28:54 AM |