Blumerei Klose | Floristik, Dekoration, Gärtnerei on Instagram
| Username | @blumerei_klose_official |
|---|---|
| Audience | 28377 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Hof |
| Categories | Florist floristry flowers decorations garden gifts spring easter mothers day plants home decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioModerne Floristik - Hochzeitsfloristik - Gärtnerei - Grabpflege - Dekoration in Hof, Selbitz und Schwarzenbach am Wald Bestellung via DM |
Instagram Insights
| Followers | 28.4K |
|---|---|
| Following | 490 |
| Highlights | 11 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 1029.8 |
| Avg comments | 37.7 |
| Avg interactions | 1067.5 |
| Avg video views | 31480.8 |
| Engagement rate | 3.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 6:17:26 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:35:37 AM |