BLUME PUR - Katja Damlos on Instagram
| Username | @blumepur |
|---|---|
| Audience | 20241 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| City | Eutin |
| Categories | Florist floristry flowers home decor garden decor easter decorations newsletter online shop local events eutin garden design |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioBlumenfachgeschäft mit Onlineshop in 23701 Eutin |
Instagram Insights
| Followers | 20.2K |
|---|---|
| Following | 151 |
| Highlights | 9 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 161.3 |
| Avg comments | 5.8 |
| Avg interactions | 167.1 |
| Avg video views | 6353.5 |
| Engagement rate | 0.8% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 2:30:11 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:41:10 AM |