Interior Designer für gemütliches Wohnen & Dekorieren on Instagram
| Username | @blumen.atelier |
|---|---|
| Audience | 35534 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Home decor plant care interior design floristry gardening decorating tips home improvement plant maintenance seasonal decor home organization |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDeko & Einrichtung - von Couch bis Blume 1.000 leben dank unsrer Tipps nun in Wohnharmonie Shoppe beim Familyteam️ |
Instagram Insights
| Followers | 35.5K |
|---|---|
| Following | 567 |
| Highlights | 19 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 254.9 |
| Avg comments | 174.9 |
| Avg interactions | 429.8 |
| Avg video views | 24622.3 |
| Engagement rate | 1.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 7:41:00 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:36:33 AM |