Stephanie Eulering Wahl on Instagram
| Username | @bluetenecht_kirchhellen |
|---|---|
| Audience | 1341 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Kirchhellen |
| Categories | Shopping & retail floristry decor home decor gifts events weddings gourmet diy recycling pets |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioFloristik aus Leidenschaft #trauerfloristik #hochzeitsdekoration#raumbegrünung#blumenabo#feinkost#wajos#laux#mykraut#liebelei#knallpopcorn#dekorati |
Instagram Insights
| Followers | 1.3K |
|---|---|
| Following | 2.5K |
| Highlights | 20 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 13.8 |
| Avg comments | 0.8 |
| Avg interactions | 14.6 |
| Avg video views | 117.7 |
| Engagement rate | 1.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/13/2026, 7:58:23 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 4:56:53 PM |