bloomon on Instagram
| Username | @bloomon.de |
|---|---|
| Audience | 47187 |
| Posts | 2.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.2K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Product/service flowers gifts seasonal anniversary sustainability home decor photography shopping garden delivery |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioEntdecke die Blumendesigns des Frühjahrs Stilvolle Geschenksets Teile Deine Blumen mit #bloomon Frühjahrskollektion entdecken: |
Instagram Insights
| Followers | 47.2K |
|---|---|
| Following | 1.4K |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 2.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 27.7 |
| Avg comments | 0.7 |
| Avg interactions | 28.3 |
| Avg video views | 611.7 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 3:02:05 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:15:14 AM |