Bettina Rohr-Urso on Instagram
| Username | @bettina_homestyle |
|---|---|
| Audience | 35034 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Karlsruhe |
| Categories | Blogger home decor interior design skandinavisch wohnen westwing garden design kitchen design living room ideas home inspiration garden inspiration kids room decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio𝗶𝗻𝘁𝗲𝗿𝗶𝗼𝗿|𝗹𝗶𝗳𝗲𝘀𝘁𝘆𝗹𝗲|𝘁𝗿𝗮𝘃𝗲𝗹 Content Creation 𝗞𝗮𝗿𝘀𝗿𝘂𝗵𝗲 |
Instagram Insights
| Followers | 35.0K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 27 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 459.0 |
| Avg comments | 40.9 |
| Avg interactions | 499.9 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/9/2026, 3:09:25 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:23:51 AM |