Betten Füger Ettlingen on Instagram
| Username | @betten_fueger_ettlingen |
|---|---|
| Audience | 1564 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | Ettlingen |
| Categories | Local business bedding beds mattresses home decor sleep health furniture interior design home accessories shopping sales |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioBetten Füger gibt es bereits seit 1953! Seit über einem halben Jahrhundert beraten wir unsere Kunden zum Thema „richtig und gesund schlafen“. |
Instagram Insights
| Followers | 1.6K |
|---|---|
| Following | 937 |
| Highlights | 4 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 28.4 |
| Avg comments | 0.8 |
| Avg interactions | 29.2 |
| Avg video views | 164.5 |
| Engagement rate | 1.9% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 5:30:00 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 2:42:51 PM |
