BESSER GEHT'S NED... Monis Laderl fürs Besondere on Instagram
| Username | @bessergehtsned |
|---|---|
| Audience | 1110 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | Germering |
| Categories | gifts decorations christmas handmade local shopping garden cozy advent wreaths presents home decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioGENUSS | DEKO | SCHMUCK | TÜCHER | GESCHENKE | BLUMEN | SCHÖNES FÜR DEN GARTEN Nebeler Straße 3 82110 GERMERING |
Instagram Insights
| Followers | 1.1K |
|---|---|
| Following | 534 |
| Highlights | 12 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 24.8 |
| Avg comments | 1.4 |
| Avg interactions | 26.3 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 2.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 4:23:49 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:30:31 PM |