Rugs & home accessories on Instagram
| Username | @benuta |
|---|---|
| Audience | 411169 |
| Posts | 2.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.9K |
| Country | Germany |
| Categories | Home decor carpets interior design home accessories outdoor decor spring summer garden pets travel |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioRugs & home accessories for every space. Teppiche • Wohnaccessoires • Inspiration Find yours | benuta |
Instagram Insights
| Followers | 411.2K |
|---|---|
| Following | 662 |
| Highlights | 20 |
| IG Media | 2.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 129.8 |
| Avg comments | 15.8 |
| Avg interactions | 145.6 |
| Avg video views | 4190.7 |
| Engagement rate | 0.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 3/20/2026, 3:00:19 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:18:37 AM |