Bella Bielefeld - Hüseyin Tural on Instagram
| Username | @bella.bielefeld |
|---|---|
| Audience | 964774 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Bad Salzuflen |
| Categories | Video creator curtains interior design home decoration architecture home inspiration minimalist home home decor home renovation home improvement home styling |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioGardinen & InsektenSchutz 33615 Bielefeld - Germany |
Instagram Insights
| Followers | 964.8K |
|---|---|
| Following | 304 |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 1738.9 |
| Avg comments | 28.2 |
| Avg interactions | 1767.1 |
| Avg video views | 95285.8 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:17:46 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:15:25 AM |