Sabine Langefeld on Instagram
| Username | @beauty.biene.nrw |
|---|---|
| Audience | 167795 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator fashion style clothing outfits lifestyle beauty travel home decor modeling women over 50 |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioBestager BeautyReisenverheiratet ModeKooperationen Impressum in den Highlights |
Instagram Insights
| Followers | 167.8K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 23 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 271.8 |
| Avg comments | 122.5 |
| Avg interactions | 394.3 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 3:21:23 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:30:11 AM |