Vanessa Kibbieß on Instagram
| Username | @beahyggespreder |
|---|---|
| Audience | 128055 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Digital creator hygge diy stricken coffee norway travel home decor knitting book personal life |
| Languages | german |
| Bio | Reveal biodeine sensible Overthinking-Freundin Ich zerdenke alles & fühl (zu) viel fang mit Anfang 30 neu an & geh nach Norwegen |
Instagram Insights
| Followers | 128.1K |
|---|---|
| Following | 286 |
| Highlights | 25 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 4951.6 |
| Avg comments | 197.6 |
| Avg interactions | 5149.2 |
| Avg video views | 59482.1 |
| Engagement rate | 4.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 7:11:40 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:47:00 AM |