bauXpert Gr.Beilage - Dein Holz & Baustoffhandel in Vechta on Instagram
| Username | @bauxpert_gr.beilage |
|---|---|
| Audience | 2178 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Vechta |
| Categories | Wholesale & Supply Store construction construction materials home improvement building renovation diy garden home decor sustainable energy photovoltaic handyman services |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioBauen. Modernisieren. Wohnen. Familienbetrieb ️ Seit 1893 für dich da! Profi & Privat – Wir machen dein Projekt möglich. " |
Instagram Insights
| Followers | 2.2K |
|---|---|
| Following | 697 |
| Highlights | 12 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 13.7 |
| Avg comments | 0.1 |
| Avg interactions | 13.8 |
| Avg video views | 246.5 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 5:02:02 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:25:35 PM |