Bassols 1790 on Instagram
| Username | @bassols_1790 |
|---|---|
| Audience | 104.1K |
| Posts | 0 |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 0 |
| Country | Spain |
| City | Barcelona |
| Categories | textile-company |
| Bio | Reveal bioHeritage in Design since 1790 Bed I Bath I Table I Beach |
| Country | Spain |
|---|---|
| City | Barcelona |
| Categories | textile-company |
| Audience | 104.1K |
| Platforms | |
| Updated | 4/16/2026, 10:01:45 AM |
| Username | @bassols_1790 |
|---|---|
| Audience | 104.1K |
| Posts | 0 |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 0 |
| Country | Spain |
| City | Barcelona |
| Categories | textile-company |
| Bio | Reveal bioHeritage in Design since 1790 Bed I Bath I Table I Beach |