Axel Walther Wohnen on Instagram
| Username | @axel_walther_wohnen |
|---|---|
| Audience | 1346 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Speyer |
| Categories | Local business interior design furniture home decor design architecture showroom usm vipp speyer modern living |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDer Ansprechpartner für zeitgenössisches Wohnen in Speyer ! Auf über 1000 qm , 150 Marken , 100 % Design ! Wir freuen uns auf Sie. www.axelwalther.de |
Instagram Insights
| Followers | 1.3K |
|---|---|
| Following | 1.3K |
| Highlights | 2 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 37.3 |
| Avg comments | 0.7 |
| Avg interactions | 38.0 |
| Avg video views | 593.8 |
| Engagement rate | 2.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 3/27/2026, 12:13:48 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 4:55:44 PM |