AVA & MAY | Duftkerzen, Raumdüfte & mehr on Instagram
| Username | @avamay_de |
|---|---|
| Audience | 198577 |
| Posts | 2.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.7K |
| Country | Germany |
| Categories | Home decor candles spring easter fragrances sales gifts food giveaways diy home fragrance |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioNUR FÜR KURZE ZEIT -6️⃣0️⃣% auf alles mit dem Code OFFINSTA Jetzt shoppen |
Instagram Insights
| Followers | 198.6K |
|---|---|
| Following | 456 |
| Highlights | 11 |
| IG Media | 2.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 179.7 |
| Avg comments | 14.3 |
| Avg interactions | 193.9 |
| Avg video views | 5919.3 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 6:00:12 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:28:28 AM |