Auping on Instagram
| Username | @aupingde |
|---|---|
| Audience | 13489 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| Categories | beds sleep bedroom design comfort interior mattresses bedding home decor lifestyle wellness |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioKreatives und innovatives Design für moderne und stilbewusste Menschen – mit Betten zum Zeigen und Matratzen für höchsten Schlafkomfort. |
Instagram Insights
| Followers | 13.5K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 4.8 |
| Avg comments | 0.0 |
| Avg interactions | 4.8 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.0% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 9:00:28 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:17:14 AM |