augusta on Instagram
| Username | @augusta.mode |
|---|---|
| Audience | 1777 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| City | Bückeburg |
| Categories | Women's clothing store shopping fashion home decor local business concept store outfits decor greetings weekend morning |
| Languages | german |
Instagram Insights
| Followers | 1.8K |
|---|---|
| Following | 914 |
| Highlights | 3 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 17.3 |
| Avg comments | 0.0 |
| Avg interactions | 17.3 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.0% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 10:43:17 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 2:21:46 PM |