ATELIER LANDLUST | U.Kastner on Instagram
| Username | @atelier_landlust |
|---|---|
| Audience | 5318 |
| Posts | 4.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 4.8K |
| Country | Germany |
| City | Wesseling-Berzdorf |
| Categories | Shopping & retail scandinavian design advent christmas home decor gifts local shopping events winter decor garden accessories concept store |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioConcept Store für skandinavisches Design ☆ Kleines Gartenlädchen in Wesseling-Berzdorf ☆ Versand ☆ Einzelhandel ☆ Dekoration ☆ Lifestyle ☆ |
Instagram Insights
| Followers | 5.3K |
|---|---|
| Following | 1.4K |
| Highlights | 184 |
| IG Media | 4.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 34.1 |
| Avg comments | 16.2 |
| Avg interactions | 50.3 |
| Avg video views | 102.4 |
| Engagement rate | 0.9% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/8/2026, 5:49:51 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:14:42 AM |