Culture. Aesthetics. Dedication. on Instagram
| Username | @asphaltgold |
|---|---|
| Audience | 764114 |
| Posts | 21.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 21.0K |
| Country | Germany |
| City | Frankfurt |
| Categories | sneakers sportswear fashion coffee events home decor partnerships sports lifestyle retail |
| Languages | english |
| Emails | hello@asphaltgold.de |
| Bio | Reveal bioAsphaltgold — est. 2008 Sneaker, Apparel & Accessories —— Stores in Darmstadt & Frankfurt Run with us @badhabitsrunclub |
Instagram Insights
| Followers | 764.1K |
|---|---|
| Following | 765 |
| Highlights | 9 |
| IG Media | 21.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 426.3 |
| Avg comments | 3.6 |
| Avg interactions | 429.8 |
| Avg video views | 12122.0 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 6:45:00 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:15:27 AM |