ASA Selection on Instagram
| Username | @asaselection |
|---|---|
| Audience | 45638 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| Categories | home decor food recipes home goods dinnerware tableware cooking baking breakfast spring |
| Languages | german |
| Bio | Reveal biosimple things are beautiful Zeitloses Design für Tisch, Küche & Zuhause. #myasaselection |
Instagram Insights
| Followers | 45.6K |
|---|---|
| Following | 298 |
| Highlights | 12 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 73.8 |
| Avg comments | 8.3 |
| Avg interactions | 82.0 |
| Avg video views | 2587.0 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 4:25:07 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:18:47 AM |