Christiane Treu on Instagram
| Username | @artgallerychristianetreu |
|---|---|
| Audience | 1337 |
| Posts | 2.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.8K |
| Country | Germany |
| City | Freudenberg |
| Categories | Artist art acrylic painting abstract art home decor art gallery artwork interior design modern art collage unique art |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioKunstmalerin in Freudenberg Unikate-Bilder -modern -abstrakt Collagen --Skulpturen aus Beton -Schmuckdesign moderne Unikate- |
Instagram Insights
| Followers | 1.3K |
|---|---|
| Following | 4.5K |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 2.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 8.0 |
| Avg comments | 0.5 |
| Avg interactions | 8.5 |
| Avg video views | 20.0 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 11:28:40 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 4:43:50 PM |