*** on Instagram
| Username | @aplaceforus |
|---|---|
| Audience | 70224 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| Categories | Personal blog interior design garden home decor coffee french bulldog flowers living room photography summer fashion lighting |
| Languages | german |
| Emails | kerstin9183@gmail.com |
| Bio | Reveal bioKerstin | Germany | || Interiorjunkie || Fritz the Frenchbulldog || kerstin9183@gmail.com |
Instagram Insights
| Followers | 70.2K |
|---|---|
| Following | 697 |
| Highlights | 13 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 419.7 |
| Avg comments | 61.3 |
| Avg interactions | 480.9 |
| Avg video views | 3442.5 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/12/2026, 5:07:21 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:02:19 AM |