Apelt on Instagram
| Username | @apelt_textil |
|---|---|
| Audience | 7184 |
| Posts | 2.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.7K |
| Country | Germany |
| Categories | Brand home decor textiles bedding cushions table linens spring gifts easter picknick contests |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioDecorate your life - Stoffe, Kissen, Tischwäsche, Bettwäsche für ein schönes Zuhause - Made in Germany & Europe |
Instagram Insights
| Followers | 7.2K |
|---|---|
| Following | 526 |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 2.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 67.9 |
| Avg comments | 44.8 |
| Avg interactions | 112.7 |
| Avg video views | 209.4 |
| Engagement rate | 1.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 6:45:24 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:07:05 AM |