Aosom.de on Instagram
| Username | @aosomde |
|---|---|
| Audience | 3695 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Product/service home decor garden outdoor living furniture summer relaxation storage decor garden furniture home inspiration |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioAosom ist einfach awesome! Bei uns findest du alles Rund um #einrichtungen #garten #kinderspielzeug #haustierbedarf und vieles mehr! #justaosom |
Instagram Insights
| Followers | 3.7K |
|---|---|
| Following | 140 |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 142.1 |
| Avg comments | 21.4 |
| Avg interactions | 163.5 |
| Avg video views | 240.7 |
| Engagement rate | 4.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 9:20:37 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:40:39 AM |