Antonia on Instagram
| Username | @antoniaschmtz |
|---|---|
| Audience | 55411 |
| Posts | 2.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.7K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator home decor interior design home renovation home office living room bedroom bathroom vintage photography daily life |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioRenovating our 70s home and filling it with vintage pieces |
Instagram Insights
| Followers | 55.4K |
|---|---|
| Following | 1.4K |
| Highlights | 3 |
| IG Media | 2.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 356.3 |
| Avg comments | 14.2 |
| Avg interactions | 370.4 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:42:36 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:08:52 AM |