Gerhard Lange on Instagram
| Username | @antiquitaetennovitaeten |
|---|---|
| Audience | 610 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| Categories | Shopping & retail antiques furniture restoration handcraft home decor woodwork interior design local attractions seasonal greetings |
| Languages | german |
Instagram Insights
| Followers | 610 |
|---|---|
| Following | 692 |
| Highlights | 9 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 13.6 |
| Avg comments | 1.3 |
| Avg interactions | 14.8 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 2.4% |
| Business contact | TEXT |
| Latest media captured | 4/13/2026, 3:17:28 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 7:03:23 PM |