annaziemer-Amselbüdchen on Instagram
| Username | @annaziemer |
|---|---|
| Audience | 765 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | Wolfsburg |
| Categories | Artist handmade crafts handmade decor gifts markets art holiday jewelry painting home decor crafts |
| Languages | german |
| Emails | Amselbuedchen@outlook.de |
| Bio | Reveal bioAmselbüdchen - Amselweg 21 in Wolfsburg Amselbuedchen@outlook.de @ben._ziemer Schwester von @toniperlenkram KEIN VERKAUF ÜBER INSTAGRAM #fuckafd |
Instagram Insights
| Followers | 765 |
|---|---|
| Following | 2.3K |
| Highlights | 38 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 12.7 |
| Avg comments | 0.9 |
| Avg interactions | 13.6 |
| Avg video views | 119.5 |
| Engagement rate | 1.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 4:04:14 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 6:18:54 PM |