Anna von Mangoldt Farben on Instagram
| Username | @annavonmangoldtfarben |
|---|---|
| Audience | 35206 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Warburg |
| Categories | Home decor paint interior design color schemes manufacturing berlin düsseldorf home improvement architecture real estate |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioVerschönere jetzt Wandflächen, Möbel & mineralische Untergründe mit hochwertigen Designerfarben aus unserer eigenen Manufaktur in Deutschland. |
Instagram Insights
| Followers | 35.2K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 33 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 465.3 |
| Avg comments | 9.5 |
| Avg interactions | 474.8 |
| Avg video views | 14390.5 |
| Engagement rate | 1.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/12/2026, 5:50:09 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:36:59 AM |