Annas Tee und Geschenke on Instagram
| Username | @annasteeundgeschenke |
|---|---|
| Audience | 1769 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Königstein |
| Categories | Shopping & retail tea gifts home decor summer garden mocktails cocktails kitchenware seasonal products local events |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio️Tee, Deko & Geschenke ️Firmengeschenke ️Online-Shop |
Instagram Insights
| Followers | 1.8K |
|---|---|
| Following | 1.7K |
| Highlights | 16 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 12.6 |
| Avg comments | 0.1 |
| Avg interactions | 12.7 |
| Avg video views | 122.5 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 11:32:12 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 1:04:21 PM |