Anja Amlang on Instagram
| Username | @anjas_vintagehome |
|---|---|
| Audience | 222675 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator home decor garden diy interior design vintage spring terrace natural decoration kitchen farmhouse living |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDu bist genau richtig wenn du auf Authentizität Garten,Sport,Interior, DIY's, leckeres Essen, Fashion, Beauty und das echte Leben stehst Impressum ️ |
Instagram Insights
| Followers | 222.7K |
|---|---|
| Following | 400 |
| Highlights | 59 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 1065.1 |
| Avg comments | 186.0 |
| Avg interactions | 1251.1 |
| Avg video views | 9524.4 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 3:50:11 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:25:56 AM |