Angie Cards on Instagram
| Username | @angiecards |
|---|---|
| Audience | 5926 |
| Posts | 2.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.8K |
| Country | Germany |
| City | Alzenau |
| Categories | Product/service handmade cards diy crafting stamping organization paper crafting holiday gifts wedding cards home decor upcycling |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioOnlineshop Explosionsboxen Holzgrußkarten Kerzen Impressum /Datenschutzerklärung https://www.angie-cards.de/j/.privacy Angelika Pakusch 63755Alzenau |
Instagram Insights
| Followers | 5.9K |
|---|---|
| Following | 780 |
| Highlights | 1 |
| IG Media | 2.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 82.1 |
| Avg comments | 10.5 |
| Avg interactions | 92.6 |
| Avg video views | 495.3 |
| Engagement rate | 1.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 12/31/2024, 8:12:50 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:04:49 AM |