Andrea Anna on Instagram
| Username | @andekoliebe |
|---|---|
| Audience | 2657 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Münster |
| Categories | Personal blog home and garden home decor garden flowers landhausstil dekoratie interior design summer family nature diy |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio* Leben im Münsterland * Home & Garten * viel Blumen und Dekoliebe, mal bunt und mal beige … freue mich das du hier bist! @andekoliebe |
Instagram Insights
| Followers | 2.7K |
|---|---|
| Following | 1.4K |
| Highlights | 3 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 94.8 |
| Avg comments | 11.3 |
| Avg interactions | 106.2 |
| Avg video views | 152.2 |
| Engagement rate | 4.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/11/2026, 5:59:52 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:59:29 AM |