πΈπππ βππ€ππ π§ππππ¦ on Instagram
| Username | @ancaniscoveanu |
|---|---|
| Audience | 15095 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator fashion clothing back to school home decor discounts children's fashion beauty lifestyle promotions parenting electrolytes |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioHi! Use WWDTF for 15% discount @weightworld #produkttester #mamablogger #mamofboys |
Instagram Insights
| Followers | 15.1K |
|---|---|
| Following | 7.3K |
| Highlights | 18 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 318.9 |
| Avg comments | 12.0 |
| Avg interactions | 330.9 |
| Avg video views | 94.8 |
| Engagement rate | 2.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 2:26:18 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:12:01 AM |