AmbienteDirect on Instagram
| Username | @ambientedirect |
|---|---|
| Audience | 26289 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | interior design furniture outdoor living garden furniture home decor design classics scandinavian design sales discounts living room balcony |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioPart of Connox | Entdecke unseren Onlineshop mit über 300 beliebten Interior Marken für Designmöbel und Wohnaccessoires #ambientedirect |
Instagram Insights
| Followers | 26.3K |
|---|---|
| Following | 1.2K |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 12.8 |
| Avg comments | 0.7 |
| Avg interactions | 13.5 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 9:31:08 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:42:26 AM |