allnatura | natürlich schlafen & wohnen on Instagram
| Username | @allnatura_de |
|---|---|
| Audience | 21408 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| City | Heubach |
| Categories | Product/service eco-friendly furniture furniture eco-friendly sleep bedding home decor sustainability natural materials podcast career opportunities vegan products |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDeine Experten für erholsamen Schlaf und bewusstes wohnen Naturprodukte seit 1984 Entdecke, was dir und der Umwelt wirklich guttut! |
Instagram Insights
| Followers | 21.4K |
|---|---|
| Following | 187 |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 125.8 |
| Avg comments | 5.7 |
| Avg interactions | 131.4 |
| Avg video views | 1715.7 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:51:42 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:10:07 AM |