Nadine Masuhr on Instagram
| Username | @allesfuerselbermacher |
|---|---|
| Audience | 333639 |
| Posts | 2.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.6K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Entrepreneur diy crafts diy projects crafting silicone molds candles sewing home decor easter crafts rub-on stickers fabric online shopping |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDIY Ideen für dein nächstes Kreativprojekt Gießformen |Stoffe |DIY Sets |Bastelideen ️ Shop+Tutorials Inspiration&Materialien 333k DIY-Lovers |
Instagram Insights
| Followers | 333.6K |
|---|---|
| Following | 6.2K |
| Highlights | 24 |
| IG Media | 2.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 2727.8 |
| Avg comments | 119.6 |
| Avg interactions | 2847.3 |
| Avg video views | 35073.1 |
| Engagement rate | 0.9% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 6:53:31 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:21:10 AM |