Katrin Soukup on Instagram
| Username | @allabout_katrin |
|---|---|
| Audience | 141810 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | Stuttgart |
| Categories | Blogger motherhood vlog pregnancy family home decor parenting newborn personal experiences health and wellness daily life |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio•Mamaalltag •daily Storys: unperfekt & ehrlich • hausbau •diy • vlogs Impressum: @vibe_collab |
Instagram Insights
| Followers | 141.8K |
|---|---|
| Following | 999 |
| Highlights | 25 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 2721.5 |
| Avg comments | 545.1 |
| Avg interactions | 3266.6 |
| Avg video views | 61981.6 |
| Engagement rate | 2.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 6:50:37 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:34:24 AM |