Aline Boho | Flatlay | Aesthetics on Instagram
| Username | @alineletzner |
|---|---|
| Audience | 869 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | Chemnitz |
| Categories | Blogger boho lifestyle boho aesthetics flatlay beige lifestyle jewelry sustainability coffee travel home decor |
| Languages | german |
| Emails | aline.letzner@gmail.com |
| Bio | Reveal bio︎ GER | Chemnitz aline.letzner@gmail.com Impressum: im Highlight |
Instagram Insights
| Followers | 869 |
|---|---|
| Following | 1.2K |
| Highlights | 18 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 130.5 |
| Avg comments | 10.0 |
| Avg interactions | 140.5 |
| Avg video views | 824.5 |
| Engagement rate | 16.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/11/2026, 2:38:19 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 6:11:02 PM |